Sodniki: | Perić Dragoslav (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Pospeh Tomislav (4. sodnik) , Žganec Mitja (5. sodnik) , Kovačič Darjan (6. sodnik) |
Delegat: | Knafelc Borut |
Št. gledalcev: | 3500 |
Olimpija | ||
---|---|---|
13 | Rok Vodišek | V |
2 | Denis Klinar | |
4 | Dejan Kelhar | |
6 | Miha Zajc | |
7 | Rok Kronaveter | |
11 | Etien Velikonja | |
17 | Andraž Kirm | |
20 | Antonio Delamea Mlinar | K |
26 | Leon Benko | |
33 | Kenan Bajrić | |
88 | Danijel Miškić | |
Rezervni igralci |
||
1 | Aleksander Šeliga | V |
8 | Darijan Matić | |
9 | Blessing Chibuike Eleke | |
10 | Julius Wobay | |
15 | Marko Vukćević | |
16 | Ricardo Alves Coelho Da Silva | |
27 | Aris Zarifović |
Domžale | ||
---|---|---|
12 | Adnan Golubovič | V |
10 | Slobodan Vuk | |
11 | Jure Matjašič | |
15 | Jan Repas | |
17 | Matija Širok | |
23 | Mario Lucas Horvat | |
25 | Miha Blažič | |
27 | Gaber Dobrovoljc | |
29 | Jure Balkovec | |
70 | Luka Žinko | K |
77 | Marko Alvir | |
Rezervni igralci |
||
22 | Žiga Frelih | V |
4 | Amedej Vetrih | |
5 | Luka Volarič | |
13 | Žan Žužek | |
37 | Žan Majer | |
90 | Zeni Husmani | |
94 | Veljko Batrović |
Trener |
---|
Luka Elsner |
Trener |
---|
Simon Rožman |
Sodnik | ||
---|---|---|
Dragoslav Perić |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Andraž Kirm | 1 : 0 | 58' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Danijel Miškić | 9' | |||
Jure Balkovec | 32' | |||
Gaber Dobrovoljc | 35' | |||
Majer / Matjašič | 57' | |||
Volarič / Repas | 68' | |||
Marko Alvir | 68' | |||
Alves Coelho Da Silva / Miškić | 73' | |||
Wobay / Velikonja | 77' | |||
Batrović / Alvir | 83' | |||
Miha Zajc | 84' | |||
Matić / Kirm | 85' | |||
Kenan Bajrić | 87' |
15. krog | ||
---|---|---|
Celje | 0 : 3 | Krško |
Olimpija | 1 : 0 | Domžale |
Aluminij | 0 : 0 | Maribor |
Kalcer Radomlje | 1 : 3 | Koper |
Gorica | 1 : 3 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Žiga Škoflek | 9 |
Marcos Magno Morales Tavares | 9 | |
Dare Vršič | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Miha Zajc | 7 |
Lovro Bizjak | 7 | |
16. | Blaž Kramer | 6 |
Marko Nunić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 |