Datum od
Datum do

15.09.2024 | WU17
Z zmago končale turnir
Ženska reprezentanca Slovenije U17 je z zmago proti Albaniji (2:0) uspešno končala turnir narodov – Gradiška. To je bil zadnji test pred oktobrskimi kvalifikacijami za evropsko prvenstvo.
15.09.2024 | Prva liga Telemach
Maribor do točk proti Kopru
Nogometaši Maribora so v 8. krogu Prve lige Telemach premagali Koper z 2:0 (1:0).
15.09.2024 | Ženska nogometna liga Triglav
Mura in Krim doma, Olimpija in Primorje v gosteh
Za nami so uvodne štiri tekme 4. kroga Ženske nogometne lige Triglav. Doma sta se zmag veselili ekipi ŽNK Mura Nona in ŽNK Krim, v gosteh sta bili uspešni ŽNK Olimpija Ljubljana ter Primorje Tosla Nutricosmetics. Ana Milović se je s šestimi doseženimi golo zavihtela na vrh lestvice strelk.
Trije goli Celja za tri točke
Državni nogometni prvaki iz Celja so na domačem stadionu v 8. krogu Prve lige Telemach premagali Nafto 1903 s 3:1 (1:0).
Brez golov med Bravom in Domžalami
Nogometaši ljubljanskega Bravo Kostela in Domžal so se v 8. krogu Prve lige Telemach razšli brez golov - 0:0.
15.09.2024 | Sodniki
Darko Čeferin na Real Madrid - Stuttgart
V špansko prestolnico se jutri na tekmo novega formata Lige prvakov odpravlja 56-letni Darko Čeferin iz Kranja. Mednarodni kontrolor sojenja je bil s strani Uefa odrejen na dvoboj prvega kroga 70. izvedbe najmočnejšega klubskega tekmovanja na stari celini (33. sezona Lige prvakov), kjer bo ocenjeval sojenje na tekmi Real Madrid - Stuttgart.
Kamere v Kidričevem, generalka za prvakinje
Kamere Planet TV 2 bodo v Kidričevem, kjer domači Aluminij gosti ŽNK Olimpijo Ljubljana. Državne prvakinje ŽNK Mura Nona ob 11.30 pričakujejo ŽNK Gažon Le-Log, ob 15. uri se začne tekma Krim – ŽNK Cerklje, ob 16.30 pa še tekma MB Tabor – Primorje Tosla Nutricosmetics. Tekma ŽNK Ljubljana – ŽNK Radomlje Medex bo v četrtek, 26.9.
14.09.2024 | Prva liga Telemach
Olimpija v drugem polčasu strla odpor Radomelj
Nogometaši Kalcer Radomelj so v 8. krogu Prve lige Telemach v Domžalah izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 0:2 (0:0).
14.09.2024 | 2. SNL
Grosupeljčani slavili na Ptuju, Tabor z zmago na vrh lestvice
Krka je za prvo domačo zmago v sezoni premagala Ilirijo, Drava pa je na svojem igrišču izgubila z Grosupeljčani. Prve zmage v sezoni so se razveselili Bistričani, Tabor je z zmago proti Beltincem skočil na vrh 2. SNL, saj je Gorica v primorskem dvoboju remizirala v Biljah.
Trije goli Vizingerja za visoko zmago Mure
Nogometaši Mure so v 8. krogu Prve lige Telemach doma premagali Primorje s 4:0 (2:0)
14.09.2024 | Sodniki
Postani del moštva krvodajalcev - Slavko Vinčić
Slavko Vinčić je nogometni sodnik IN krvodajalec. In kaj vam sporoča? (P)ostani del moštva!
14.09.2024 | Futsal AA
Začenja se futsal svetovno prvenstvo
V Uzbekistanu se začenja 10. svetovno prvenstvo, kjer se za naslov prvaka meri 24 držav. Naslov prvaka brani Portugalska, ki je pred tremi leti z 2:1 ugnala Argentino.
13.09.2024 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Maribor - Koper
Maribor je med reprezentančnim premorom pošteno spremenil svojo igralsko zasedbo, v nedeljo pa bo v Ljudskem vrtu gostil nogometaše Kopra, med katere se je vrnil Denis Popović.
13.09.2024 | WU17
V pričakovanju tretje tekme turnirja
„Težka tekma proti zelo dobri ekipi Italije. Igralke so pokazale pravi pristop, se borile celotno tekmo, smo pa zadetke ponovno prejeli prelahko. Tak pristop in še nekaj konkretnosti v napadanih akcijah moramo prenesti na zadnjo tekmo in nato na kvalifikacije,“ je tekmo ocenila selektorica Anja Milenkovič.
13.09.2024 | Futsal ženska A reprezentanca
V nedeljo še enkrat z Madžarsko
Po dobrem prvem polčasu, 0:0 je bilo po 20 minutah, so Madžarke, tudi dvakratne zaporedne polfinalistke evropskega prvenstva, slavile zmago z 1:4. Slovenija je sicer povedla v 24. minuti, zadela je Tina Jesenovec. Med 33. in 39. minuto so Madžarke izkoristile napake v naši vrsti in zmagale. Druga tekma bo v nedeljo na Madžarskem.
13.09.2024 | 1. SFL
Dobovec in KMN Bronx na vrhu
V Zagorju je Dobrepolje z 2:1 ugnalo ŠD Mlinše, v Sevnici so si domačini in THE Nutrition Extrem razdelili plen (3:3), v Benediktu pa prva zmaga sezone za PJ Joco Benedikt, ki je bil s 7:5 boljši od FC Trzin Mobi Arene. FK Siliko je bil to pot prost.
Pred tekmo: Celje - Nafta
Nogometaši Nafte so niz porazov prekinili z norim preobratom proti Domžalam, po reprezentančnem premoru pa se odpravljajo k državnim prvakom. Celje v Prvi ligi Telemach ni dobilo zadnjih treh tekem.
Pred tekmo: Bravo - Domžale
V nedeljskem delu sporeda bodo odigrane tri tekme. Nogometaši Brava se vračajo v Šiško, kjer bodo gostili zadnjeuvrščene Domžale z novim trenerjem Dejanom Dončićem. Kdo bo uspešnejši?
Pred tekmo: Radomlje - Olimpija
Leteči Olimpiji se bodo ta konec tedna skušale zoperstaviti Radomlje. Jim lahko uspe?
Pred tekmo: Mura - Primorje
Reprezentančnega premora je konec, na male zaslone se vrača Prva liga Telemach. V nadaljevanje prvenstva bomo zakorakali v Fazaneriji, kjer se bo Mura udarila s Primorjem.