1. krog
|
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 3 |
Drava Ptuj |
Sobota, 12.avgust 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 3 |
Drava Ptuj |
Sobota, 12.avgust 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Združena Savinjska |
3 : 2 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
3 : 2 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Brežice 1919 |
3 : 1 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
3 : 1 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Malečnik |
2 : 2 |
Krško |
Sreda, 27.september 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
2 : 2 |
Krško |
Sreda, 27.september 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Novogradnje MB Tabor |
0 : 4 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sreda, 4.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
0 : 4 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sreda, 4.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
2. krog
|
Združena Savinjska |
4 : 2 |
Malečnik |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
4 : 2 |
Malečnik |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
4 : 1 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
4 : 1 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Šampion Trgovine Jager |
2 : 4 |
Drava Ptuj |
Sreda, 6.september 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
2 : 4 |
Drava Ptuj |
Sreda, 6.september 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
2 : 1 |
Avto Rajh Ljutomer |
Sreda, 6.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
2 : 1 |
Avto Rajh Ljutomer |
Sreda, 6.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Krško |
3 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sreda, 13.september 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško |
3 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sreda, 13.september 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
3. krog
|
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 3 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 3 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Šampion Trgovine Jager |
7 : 1 |
Malečnik |
Nedelja, 27.avgust 2023, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
7 : 1 |
Malečnik |
Nedelja, 27.avgust 2023 | , Stadion Olimp Celje
|
Drava Ptuj |
2 : 0 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Grajena, Športni park Grajena
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
2 : 0 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Grajena, Športni park Grajena
|
Novogradnje MB Tabor |
2 : 1 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
2 : 1 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Brežice 1919 |
0 : 1 |
Krško |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
0 : 1 |
Krško |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
4. krog
|
Krško |
1 : 2 |
Avto Rajh Ljutomer |
Sreda, 30.avgust 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško |
1 : 2 |
Avto Rajh Ljutomer |
Sreda, 30.avgust 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
2 : 1 |
Malečnik |
Sreda, 30.avgust 2023, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
2 : 1 |
Malečnik |
Sreda, 30.avgust 2023 | , Športni park Tabor Maribor
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
1 : 3 |
Šampion Trgovine Jager |
Sreda, 30.avgust 2023, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
1 : 3 |
Šampion Trgovine Jager |
Sreda, 30.avgust 2023 | , Športni park Slovenska Bistrica
|
Združena Savinjska |
1 : 3 |
Brežice 1919 |
Sreda, 30.avgust 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
1 : 3 |
Brežice 1919 |
Sreda, 30.avgust 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 1 |
Drava Ptuj |
Četrtek, 31.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 1 |
Drava Ptuj |
Četrtek, 31.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
5. krog
|
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 0 |
Združena Savinjska |
Sobota, 2.september 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 0 |
Združena Savinjska |
Sobota, 2.september 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Brežice 1919 |
4 : 1 |
Malečnik |
Sobota, 2.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
4 : 1 |
Malečnik |
Sobota, 2.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
2 : 1 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 3.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
2 : 1 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 3.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Novogradnje MB Tabor |
3 : 2 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 3.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
3 : 2 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 3.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Drava Ptuj |
0 : 0 |
Krško |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
0 : 0 |
Krško |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
6. krog
|
Novogradnje MB Tabor |
2 : 1 |
Brežice 1919 |
Sreda, 6.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
2 : 1 |
Brežice 1919 |
Sreda, 6.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Malečnik |
0 : 1 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 10.september 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
0 : 1 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 10.september 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Šampion Trgovine Jager |
2 : 3 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 10.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
2 : 3 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 10.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Krško |
0 : 3 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 10.september 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško |
0 : 3 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 10.september 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Združena Savinjska |
3 : 6 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 10.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
3 : 6 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 10.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
7. krog
|
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 16.september 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 16.september 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Brežice 1919 |
4 : 2 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 17.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
4 : 2 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 17.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
7 : 1 |
Krško |
Nedelja, 17.september 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
7 : 1 |
Krško |
Nedelja, 17.september 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Združena Savinjska |
0 : 0 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 17.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
0 : 0 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 17.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Drava Ptuj |
11 : 0 |
Malečnik |
Nedelja, 17.september 2023 | Grajena, Športni park Grajena
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
11 : 0 |
Malečnik |
Nedelja, 17.september 2023 | Grajena, Športni park Grajena
|
8. krog
|
Malečnik |
2 : 3 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 24.september 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
2 : 3 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 24.september 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Združena Savinjska |
2 : 1 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 24.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
2 : 1 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 24.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Brežice 1919 |
3 : 4 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 24.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
3 : 4 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 24.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Šampion Trgovine Jager |
3 : 1 |
Krško |
Nedelja, 24.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
3 : 1 |
Krško |
Nedelja, 24.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Novogradnje MB Tabor |
0 : 1 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 24.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
0 : 1 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 24.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
9. krog
|
Avto Rajh Ljutomer |
2 : 3 |
Šampion Trgovine Jager |
Sobota, 30.september 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
2 : 3 |
Šampion Trgovine Jager |
Sobota, 30.september 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Drava Ptuj |
2 : 2 |
Brežice 1919 |
Sobota, 30.september 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
2 : 2 |
Brežice 1919 |
Sobota, 30.september 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
3 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
3 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Krško |
0 : 0 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško |
0 : 0 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
7 : 1 |
Malečnik |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
7 : 1 |
Malečnik |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
10. krog
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
3 : 0 |
Brežice 1919 |
Sobota, 7.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
3 : 0 |
Brežice 1919 |
Sobota, 7.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 1 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 1 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Krško |
4 : 0 |
Malečnik |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško |
4 : 0 |
Malečnik |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Šampion Trgovine Jager |
3 : 1 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
3 : 1 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Drava Ptuj |
7 : 3 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Grajena, Športni park Grajena
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
7 : 3 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Grajena, Športni park Grajena
|
11. krog
|
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 5 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 14.oktober 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 5 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 14.oktober 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Malečnik |
2 : 3 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
2 : 3 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Novogradnje MB Tabor |
1 : 1 |
Krško |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
1 : 1 |
Krško |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Brežice 1919 |
2 : 1 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
2 : 1 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Drava Ptuj |
3 : 3 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Slovenja vas, Igrišče Slovenja vas
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
3 : 3 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Slovenja vas, Igrišče Slovenja vas
|
12. krog
|
Združena Savinjska |
1 : 5 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
1 : 5 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
4 : 0 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
4 : 0 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
1 : 0 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
1 : 0 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Krško |
1 : 3 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško |
1 : 3 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Malečnik |
1 : 5 |
Šampion Trgovine Jager |
Sreda, 25.oktober 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
1 : 5 |
Šampion Trgovine Jager |
Sreda, 25.oktober 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
13. krog
|
Avto Rajh Ljutomer |
3 : 1 |
Krško |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
3 : 1 |
Krško |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Malečnik |
1 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
1 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Brežice 1919 |
2 : 0 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
2 : 0 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
|
Drava Ptuj |
3 : 0 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
3 : 0 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Šampion Trgovine Jager |
0 : 0 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
0 : 0 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
14. krog
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 1 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 4.november 2023 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 1 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 4.november 2023 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Šampion Trgovine Jager |
0 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 5.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
0 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 5.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Krško |
1 : 2 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 5.november 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško |
1 : 2 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 5.november 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Malečnik |
0 : 6 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 5.november 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
0 : 6 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 5.november 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Združena Savinjska |
3 : 0 |
Avto Rajh Ljutomer |
Sreda, 15.november 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
3 : 0 |
Avto Rajh Ljutomer |
Sreda, 15.november 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
15. krog
|
Avto Rajh Ljutomer |
7 : 1 |
Malečnik |
Sobota, 11.november 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
7 : 1 |
Malečnik |
Sobota, 11.november 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 2 |
Šampion Trgovine Jager |
Sobota, 11.november 2023 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 2 |
Šampion Trgovine Jager |
Sobota, 11.november 2023 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
3 : 1 |
Krško |
Nedelja, 12.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
3 : 1 |
Krško |
Nedelja, 12.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Brežice 1919 |
5 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 12.november 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
5 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 12.november 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
Drava Ptuj |
2 : 1 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 12.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
2 : 1 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 12.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
16. krog
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
4 : 0 |
Združena Savinjska |
Sobota, 18.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
4 : 0 |
Združena Savinjska |
Sobota, 18.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Krško |
3 : 4 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 19.november 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško |
3 : 4 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 19.november 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Novogradnje MB Tabor |
5 : 1 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 19.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
5 : 1 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 19.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Malečnik |
0 : 11 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 19.november 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
0 : 11 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 19.november 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Šampion Trgovine Jager |
1 : 2 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 19.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
1 : 2 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 19.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
17. krog
|
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 3 |
Brežice 1919 |
Sobota, 9.marec 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 3 |
Brežice 1919 |
Sobota, 9.marec 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Drava Ptuj |
6 : 1 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 10.marec 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
6 : 1 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 10.marec 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
11 : 0 |
Malečnik |
Nedelja, 10.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
11 : 0 |
Malečnik |
Nedelja, 10.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
5 : 2 |
Združena Savinjska |
Ponedeljek, 11.marec 2024 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
5 : 2 |
Združena Savinjska |
Ponedeljek, 11.marec 2024 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Krško |
3 : 4 |
Šampion Trgovine Jager |
Sreda, 13.marec 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško |
3 : 4 |
Šampion Trgovine Jager |
Sreda, 13.marec 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
18. krog
|
Združena Savinjska |
2 : 0 |
Krško |
Nedelja, 17.marec 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
2 : 0 |
Krško |
Nedelja, 17.marec 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Brežice 1919 |
1 : 1 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 17.marec 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
1 : 1 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 17.marec 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Novogradnje MB Tabor |
0 : 2 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 17.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
0 : 2 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 17.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Malečnik |
2 : 2 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 17.marec 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
2 : 2 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 17.marec 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Šampion Trgovine Jager |
8 : 3 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 17.marec 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
8 : 3 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 17.marec 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
19. krog
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
1 : 0 |
Krško |
Sobota, 23.marec 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
1 : 0 |
Krško |
Sobota, 23.marec 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Brežice 1919 |
2 : 2 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 24.marec 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
2 : 2 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 24.marec 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Drava Ptuj |
6 : 0 |
Malečnik |
Nedelja, 24.marec 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
6 : 0 |
Malečnik |
Nedelja, 24.marec 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
7 : 2 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 24.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
7 : 2 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 24.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
2 : 0 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 24.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
2 : 0 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 24.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
20. krog
|
Krško |
0 : 4 |
Drava Ptuj |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško |
0 : 4 |
Drava Ptuj |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Novogradnje MB Tabor |
7 : 0 |
Malečnik |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
7 : 0 |
Malečnik |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Združena Savinjska |
2 : 1 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
2 : 1 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 4 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Torek, 2.april 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
1 : 4 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Torek, 2.april 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Šampion Trgovine Jager |
1 : 5 |
Brežice 1919 |
Sreda, 24.april 2024 | Brežice, Igrišče Brežice
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
1 : 5 |
Brežice 1919 |
Sreda, 24.april 2024 | Brežice, Igrišče Brežice
|
21. krog
|
Brežice 1919 |
3 : 1 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 7.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
3 : 1 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 7.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Malečnik |
1 : 1 |
Krško |
Nedelja, 7.april 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
1 : 1 |
Krško |
Nedelja, 7.april 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
4 : 0 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 7.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
4 : 0 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 7.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Drava Ptuj |
5 : 0 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 7.april 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
5 : 0 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 7.april 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 1 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 7.april 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
3 : 1 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 7.april 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
22. krog
|
Šampion Trgovine Jager |
4 : 7 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 14.april 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
4 : 7 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 14.april 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Novogradnje MB Tabor |
0 : 4 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 14.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
0 : 4 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 14.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Avto Rajh Ljutomer |
3 : 1 |
Krško |
Nedelja, 14.april 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
3 : 1 |
Krško |
Nedelja, 14.april 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Združena Savinjska |
0 : 2 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 14.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
0 : 2 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 14.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Brežice 1919 |
6 : 1 |
Malečnik |
Nedelja, 14.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
6 : 1 |
Malečnik |
Nedelja, 14.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
23. krog
|
Krško |
0 : 3 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 21.april 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško |
0 : 3 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 21.april 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Malečnik |
0 : 1 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 21.april 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
0 : 1 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 21.april 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
3 : 2 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 21.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
3 : 2 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 21.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Drava Ptuj |
4 : 3 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 21.april 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
4 : 3 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 21.april 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
9 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Ponedeljek, 22.april 2024 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
9 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Ponedeljek, 22.april 2024 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
24. krog
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
PRELOŽENO
|
Malečnik |
| Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
|
Malečnik |
| Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Združena Savinjska |
2 : 0 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 28.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
2 : 0 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 28.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Novogradnje MB Tabor |
0 : 0 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 28.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
0 : 0 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 28.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Brežice 1919 |
0 : 2 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 28.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
0 : 2 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 28.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Šampion Trgovine Jager |
17:30
|
Krško |
Torek, 7.maj 2024 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
17:30 |
Krško |
Torek, 7.maj 2024 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
25. krog
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
17:00
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
17:00 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Malečnik |
17:00
|
Združena Savinjska |
Nedelja, 5.maj 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
17:00 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 5.maj 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Drava Ptuj |
17:00
|
Brežice 1919 |
Nedelja, 5.maj 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
17:00 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 5.maj 2024 | Grajena, Športni park Grajena
|
Krško |
17:00
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 5.maj 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško |
17:00 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 5.maj 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Avto Rajh Ljutomer |
17:00
|
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
17:00 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
26. krog
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
17:00
|
Drava Ptuj |
Nedelja, 12.maj 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
17:00 |
Drava Ptuj |
Nedelja, 12.maj 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
17:00
|
Malečnik |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
17:00 |
Malečnik |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Brežice 1919 |
17:00
|
Krško |
Nedelja, 12.maj 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
Brežice 1919 |
17:00 |
Krško |
Nedelja, 12.maj 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Novogradnje MB Tabor |
17:00
|
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 12.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
17:00 |
Avto Rajh Ljutomer |
Nedelja, 12.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Šampion Trgovine Jager |
17:00
|
Združena Savinjska |
Nedelja, 12.maj 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Trgovine Jager |
17:00 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 12.maj 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
27. krog
|
Drava Ptuj |
17:30
|
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 19.maj 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
17:30 |
NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 19.maj 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Krško |
17:30
|
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 19.maj 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško |
17:30 |
Ketty Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 19.maj 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Združena Savinjska |
17:30
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 19.maj 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
17:30 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 19.maj 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Malečnik |
17:30
|
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 19.maj 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Več informacij |
Malečnik |
17:30 |
Šampion Trgovine Jager |
Nedelja, 19.maj 2024 | Malečnik, Igrišče Malečnik
|
Avto Rajh Ljutomer |
17:30
|
Brežice 1919 |
Nedelja, 19.maj 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|
Več informacij |
Avto Rajh Ljutomer |
17:30 |
Brežice 1919 |
Nedelja, 19.maj 2024 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
|