Sodniki: | Nemet Slavko (glavni sodnik), Černela Kristijan (1. pomoč), Čeh Robert (2. pomoč) |
Delegat: | Žalik Danijel |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Teleing P. Beltinci | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Teleing P. Beltinci | 1 : 4 | ŽNK Rudar Škale |
Z |
ŽNK Maribor | 2 : 8 | ŽNK Teleing P. Beltinci |
Z |
ŽNK Teleing P. Beltinci | 3 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Preša S. Gradec | 0 : 14 | ŽNK Teleing P. Beltinci |
Z |
ŽNK Teleing P. Beltinci | 11 : 2 | ŽNK Radomlje |
Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Ankaran Hrvatini | 9 : 0 | Ajdovščina |
P |
Ajdovščina | 0 : 21 | ŽNK Rudar Škale |
P |
ŽNK Maribor | 5 : 0 | Ajdovščina |
P |
Ajdovščina | 0 : 24 | ŽNK Teleing P. Beltinci |
P |
ŽNK Jevnica | 8 : 1 | Ajdovščina |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Pomurje Beltinci | 21 | 21 | 0 | 0 | 318 | ||
Primorje | 21 | 0 | 0 | 21 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 10 | 10 | 0 | 0 | 171 | ||
Primorje | 10 | 0 | 0 | 10 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 11 | 11 | 0 | 0 | 147 | ||
Primorje | 11 | 0 | 0 | 11 | 2 |
22/23 | 14.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 26.03.2023, ob 15.00 | ŽNK Mura Nona | - | Primorje | 13:0 | (9:0) |
22/23 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.10.2022, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:9 | (0:5) |
21/22 | 16.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 03.04.2022, ob 16.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:15 | (0:9) |
21/22 | 13.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 13.03.2022, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:14 | (0:9) |
21/22 | 6.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - pom. igr. - UT, 04.12.2021, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Primorje | 12:0 | (6:0) |
20/21 | 16.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 18.04.2021, ob 15.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:18 | (0:11) |
20/21 | 8.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 04.10.2020, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Primorje | 23:0 | (11:0) |
20/21 | 1.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.08.2020, ob 18.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:11 | (0:4) |
19/20 | 13.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 07.03.2020, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Primorje | 9:0 | (5:0) |
19/20 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 28.09.2019, ob 16.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:8 | (0:1) |
18/19 | 15.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.04.2019, ob 11.00 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | Primorje | 16:0 | (7:0) |
18/19 | 14.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.03.2019, ob 16.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:11 | (0:5) |
18/19 | 7.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 21.10.2018, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | Primorje | 15:1 | (5:1) |
17/18 | 10.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 14.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:6 | (0:0) |
17/18 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 26.08.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | Primorje | 12:0 | (6:0) |
16/17 | 12.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 27.11.2016, ob 13.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | Primorje | 17:0 | (7:0) |
16/17 | 3.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 25.09.2016, ob 16.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:12 | (0:7) |
15/16 | 13.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 28.03.2016, ob 13.00 | - | Primorje | 16:0 | (9:0) | |
15/16 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police - umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:19 | (0:10) | |
14/15 | 14.krog | Ajdovščina, Umetna trava Police, 12.04.2015, ob 16.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:24 | (0:10) | |
14/15 | 5.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 28.09.2014, ob 11.00 | - | Primorje | 38:0 | (17:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Teleing P. Beltinci | 38 : 0 | Ajdovščina |
ŽNK Maribor | 1 : 6 | ŽNK Rudar Škale |
ŽNK Preša S. Gradec | 6 : 1 | Velesovo |
ŽNK Jevnica | 1 : 5 | ŽNK Ankaran Hrvatini |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Teleing P. Beltinci | 19 | 54 | |
2 | ŽNK Rudar Škale | 19 | 46 | |
3 | ŽNK Radomlje | 19 | 37 | |
4 | ŽNK Maribor | 19 | 28 | |
5 | ŽNK Ankaran Hrvatini | 19 | 28 | |
6 | Velesovo | 19 | 24 | |
7 | ŽNK Preša S. Gradec | 19 | 18 | |
8 | ŽNK Jevnica | 19 | 12 | |
9 | Ajdovščina | 16 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Monika Conjar | 51 |
2. | Tjaša Tibaut | 42 |
3. | Sanja Malinić | 29 |
4. | Moira Murič | 24 |
5. | Lara Prašnikar | 23 |
6. | Tanja Vrabel | 22 |
7. | Mateja Zver | 17 |
Nina Predanič | 17 | |
Biljana Bradić | 17 | |
10. | Barbara Kralj | 16 |
11. | Lucija Kos | 14 |
12. | Maruša Sevšek | 13 |
Vanja Janković | 13 | |
Petra Pasar | 13 | |
15. | Monika Drobnič | 12 |
Lina Čepak | 12 | |
Manja Rogan | 12 | |
18. | Evelina Kos | 11 |
19. | Anja Levačič | 10 |
Kaja Jerina | 10 |