Sodniki: | Kamplet Miha (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Marin Tomaž (2. pomoč) |
Delegat: | Vozlič Vinko |
Št. gledalcev: | 250 |
Krško | |||
---|---|---|---|
Z |
Krško | 3 : 0 | Hajdina |
Z |
Koroška Dravograd | 1 : 6 | Krško |
P |
Krško | 2 : 3 | Zavrč |
P |
Drava Ptuj | 5 : 3 | Krško |
Z |
Krško | 6 : 2 | ZASE Videm |
Hajdina | |||
---|---|---|---|
P |
Krško | 3 : 0 | Hajdina |
Z |
Avto Rajh Ljutomer | 1 : 4 | Hajdina |
Z |
Hajdina | 9 : 0 | Koroška Dravograd |
P |
Zavrč | 4 : 3 | Hajdina |
Z |
Hajdina | 3 : 2 | Drava Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krško | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||
ŠD Hajdina | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krško | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||
ŠD Hajdina | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krško | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||
ŠD Hajdina | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
23/24 | 25.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 17.05.2024, ob 18.00 | Krško | - | ŠD Hajdina | 3:0 | (1:0) |
23/24 | 12.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 05.11.2023, ob 14.00 | Hajdina | - | Krško | 2:5 | (0:4) |
25. krog | ||
---|---|---|
Krško | 3 : 0 | Hajdina |
Korotan Prevalje | 1 : 1 | Avto Rajh Ljutomer |
Šampion | 2 : 3 | Rače |
IBLO Podvinci | 0 : 3 | Drava Ptuj |
Šmartno 1928 | 6 : 0 | Koroška Dravograd |
Brežice 1919 Terme Čatež | 2 : 2 | Zavrč |
Premium Dobrovce | 2 : 2 | ZASE Videm |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Drava Ptuj | 25 | 60 | |
2 | Korotan Prevalje | 25 | 45 | |
3 | ZASE Videm | 25 | 45 | |
4 | Krško | 25 | 44 | |
5 | Brežice 1919 Terme Čatež | 25 | 41 | |
6 | Zavrč | 25 | 36 | |
7 | Hajdina | 25 | 35 | |
8 | IBLO Podvinci | 25 | 35 | |
9 | Šampion | 25 | 34 | |
10 | Rače | 25 | 32 | |
11 | Avto Rajh Ljutomer | 25 | 32 | |
12 | Šmartno 1928 | 25 | 30 | |
13 | Premium Dobrovce | 25 | 23 | |
14 | Koroška Dravograd | 25 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žiga Ribič | 25 |
2. | Robert Kurež | 19 |
Miklos Barnabas Tanyi | 19 | |
4. | Jernej Orovič | 17 |
5. | Semin Omerovič | 14 |
6. | Jan Klarić | 11 |
7. | Tomaž Zakrajšek | 10 |
Nejc Medved | 10 | |
Žiga Jurečič | 10 | |
Jetmir Torra | 10 | |
11. | Nejc Plesec | 9 |
Rok Zorko | 9 | |
Denis Potočnik | 9 | |
Simon Rogina | 9 | |
Nik Erhatič | 9 | |
Blaž Kovač | 9 | |
Luka Petrinec | 9 | |
Roko Begonja | 9 | |
19. | Timon Regvar | 8 |
Armin Kahvedžić | 8 |