Sodniki: | Begič Amel (glavni sodnik), Intihar Matic (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč) |
Delegat: | Sedić Suvad |
Št. gledalcev: | 30 |
Krim | |||
---|---|---|---|
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Mura Nona |
N |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Krim |
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Radlje |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | Krim |
P |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim |
Primorje Gaia Naturelle | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 7 : 3 | Primorje Gaia Naturelle |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 4 | ŽNK Radomlje Medex |
P |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
P |
ŽNK Radlje | 2 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 21 | 14 | 1 | 6 | 64 | ||
Primorje | 21 | 6 | 1 | 14 | 34 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 11 | 7 | 1 | 3 | 30 | ||
Primorje | 11 | 3 | 1 | 7 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 10 | 7 | 0 | 3 | 34 | ||
Primorje | 10 | 3 | 0 | 7 | 19 |
23/24 | 14.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.03.2024, ob 16.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | Krim | 5:0 | (3:0) |
23/24 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 11.11.2023, ob 19.00 | Krim | - | Primorje | 0:5 | (0:3) |
22/23 | 15.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 13.05.2023, ob 11.00 | Krim | - | Primorje | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.10.2022, ob 16.30 | Primorje Ajdovščina | - | Krim RollJet | 3:2 | (1:2) |
21/22 | 16.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 26.04.2022, ob 17.00 | ŽNK Krim | - | Primorje | 0:4 | (0:2) |
21/22 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 18.30 | ŽNK Krim | - | Primorje | 0:4 | (0:2) |
21/22 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 13.11.2021, ob 15.00 | Primorje Ajdovščina | - | Krim RollJet | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 8.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 03.10.2020, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 1.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 15.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Krim RollJet | - | Primorje | 7:0 | (3:0) |
19/20 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 07.11.2019, ob 19.15 | ŽNK Krim Rolljet | - | Primorje | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 3.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.10.2019, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:8 | (0:3) |
18/19 | 18.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 01.06.2019, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | Primorje | 9:0 | (5:0) |
18/19 | 9.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 10.11.2018, ob 14.00 | Primorje Ajdovščina | - | Krim RollJet | 2:10 | (1:6) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 21.04.2018, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | Primorje | 4:0 | (3:0) |
17/18 | 3.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.09.2017, ob 16.00 | Primorje | - | Krim RollJet | 2:3 | (0:2) |
16/17 | 16.krog | Ljubljana, Krim, 20.05.2017, ob 11.00 | ŽNK Krim | - | Primorje | 3:0 | (1:0) |
16/17 | 7.krog | Ajdovščina, Igrišče z UT, 15.10.2016, ob 14.00 | Primorje | - | Krim RollJet | 2:4 | (1:3) |
15/16 | 22.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 04.06.2016, ob 17.00 | - | Krim RollJet | 1:2 | (1:2) | |
15/16 | 11.krog | Ljubljana, NK Krim, 20.11.2015, ob 14.30 | - | Primorje | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 10.krog | Ajdovščina, Polica-umetna trava, 08.04.2014, ob 19.00 | - | Krim RollJet | 1:3 | (1:0) | |
13/14 | 1.krog | Ljubljana, NK Krim, 28.08.2013, ob 17.30 | - | Primorje | 3:1 | (1:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Cerklje Ambrož team | 5 : 0 | ŽNK Radlje |
ŽNK Gažon | 1 : 6 | ŽNK Radomlje Medex |
ŽNK Goričko Stanjevci | 0 : 4 | Mons Claudius |
Novogradnje MB Tabor | 0 : 0 | ŽNK Aluminij |
ŽNK Žalec | 0 : 16 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
DNK Trbovlje | 0 : 6 | ŽNK Mura Nona |
Krim | 0 : 5 | Primorje Gaia Naturelle |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 18 | 47 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 18 | 41 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 17 | 41 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 19 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 18 | 31 | |
6 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 23 | |
7 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 31 | |
8 | ŽNK Aluminij | 19 | 29 | |
9 | Krim | 17 | 27 | |
10 | ŽNK Gažon | 18 | 20 | |
11 | DNK Trbovlje | 18 | 17 | |
12 | ŽNK Žalec | 19 | 14 | |
13 | Mons Claudius | 18 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 18 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Angelika Rukav | 34 |
2. | Lana Šernek | 30 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Lana Lesjak | 17 |
Jerca Plevel | 17 | |
6. | Sara Medić | 14 |
Eva Muratović | 14 | |
8. | Ula Osolnik | 13 |
Zoja Potočnik | 13 | |
Naida Hadžić | 13 | |
11. | Zoja Šrot | 12 |
Ela Velišček | 12 | |
Zala Omerza | 12 | |
14. | Anja Lukežič | 11 |
Nella Gjergjek | 11 | |
16. | Hana Serec | 10 |
17. | Ana Makovec | 9 |
Kaja Prelovšek | 9 | |
Maša Šegatin | 9 | |
Barbara Krivec | 9 |