Sodniki: | Kodrič Aleks (glavni sodnik), Rudolf Matjaž (1. pomoč), Gregorič Matej (2. pomoč) |
Delegat: | Jelen Nejc |
Št. gledalcev: | 40 |
Primorje Gaia Naturelle | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 7 : 3 | Primorje Gaia Naturelle |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 4 | ŽNK Radomlje Medex |
P |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
P |
ŽNK Radlje | 2 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
ŽNK Radomlje Medex | |||
---|---|---|---|
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 4 | ŽNK Radomlje Medex |
N |
ŽNK Radomlje Medex | 0 : 0 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
P |
ŽNK Mura Nona | 4 : 0 | ŽNK Radomlje Medex |
Z |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 20 | 1 | 0 | 19 | 13 | ||
ŽNK Radomlje | 20 | 19 | 0 | 1 | 94 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 10 | 1 | 0 | 9 | 9 | ||
ŽNK Radomlje | 10 | 9 | 0 | 1 | 42 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 10 | 0 | 0 | 10 | 4 | ||
ŽNK Radomlje | 10 | 10 | 0 | 0 | 52 |
23/24 | 18.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 04.05.2024, ob 11.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Radomlje Medex | 3:4 | (2:1) |
23/24 | 5.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.09.2023, ob 11.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Radomlje | 1:2 | (1:1) |
22/23 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 11.03.2023, ob 09.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | Primorje | 7:1 | (4:0) |
22/23 | 1.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 27.08.2022, ob 18.30 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:8 | (0:8) |
21/22 | 21.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.05.2022, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 3:0 | (0:0) |
21/22 | 13.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.04.2022, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:3 | (0:0) |
21/22 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 16.10.2021, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 8:0 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.05.2021, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 1:4 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 2:1 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 12.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 5:0 | (4:0) |
18/19 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.03.2019, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 3.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 08.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 26.05.2018, ob 11.00 | Primorje | - | ŽNK Radomlje | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 14.10.2017, ob 15.30 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 3:0 | (1:0) |
16/17 | 10.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 19.11.2016, ob 14.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 11:0 | (6:0) |
16/17 | 1.krog | Igrišče z UT, 27.08.2016, ob 11.00 | Primorje | - | ŽNK Radomlje | 0:11 | (0:5) |
15/16 | 15.krog | Ajdovščina, ŠC Police - umetna trava, 02.04.2016, ob 18.00 | - | ŽNK Radomlje | 2:6 | (1:2) | |
15/16 | 4.krog | Radomlje - ŠP Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 26.09.2015, ob 16.00 | - | Primorje | 5:1 | (2:1) | |
13/14 | 12.krog | Ajdovščina, Police - umetna trava, 19.04.2014, ob 16.00 | - | ŽNK Radomlje | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 3.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 07.09.2013, ob 11.00 | - | Primorje | 7:1 | (5:1) |
18. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Gažon | 1 : 0 | ŽNK Aluminij |
Mons Claudius | 0 : 8 | Novogradnje MB Tabor |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 4 | ŽNK Radomlje Medex |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Mura Nona |
ŽNK Radlje | 1 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Žalec | 13 : 0 | ŽNK Goričko Stanjevci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 18 | 47 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 18 | 41 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 17 | 41 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 19 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 18 | 31 | |
6 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 23 | |
7 | ŽNK Aluminij | 19 | 29 | |
8 | Novogradnje MB Tabor | 18 | 28 | |
9 | Krim | 17 | 27 | |
10 | ŽNK Gažon | 18 | 20 | |
11 | DNK Trbovlje | 18 | 17 | |
12 | ŽNK Žalec | 19 | 14 | |
13 | Mons Claudius | 18 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 17 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lana Šernek | 30 |
2. | Angelika Rukav | 29 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Lana Lesjak | 17 |
Jerca Plevel | 17 | |
6. | Sara Medić | 14 |
Eva Muratović | 14 | |
8. | Ula Osolnik | 13 |
Zoja Potočnik | 13 | |
10. | Zala Omerza | 12 |
Zoja Šrot | 12 | |
Naida Hadžić | 12 | |
Ela Velišček | 12 | |
14. | Nella Gjergjek | 11 |
Anja Lukežič | 11 | |
16. | Hana Serec | 10 |
17. | Ana Makovec | 9 |
Kaja Prelovšek | 9 | |
Maša Šegatin | 9 | |
Barbara Krivec | 9 |