Sodniki: | Kosić Maj (glavni sodnik), Kunavar Martin (1. pomoč), Miladinovič Marko (2. pomoč) |
Delegat: | Dasović Dragan |
Št. gledalcev: |
ŽNK Radomlje Medex | |||
---|---|---|---|
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 4 | ŽNK Radomlje Medex |
N |
ŽNK Radomlje Medex | 0 : 0 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
P |
ŽNK Mura Nona | 4 : 0 | ŽNK Radomlje Medex |
Z |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim |
Krim | |||
---|---|---|---|
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Mura Nona |
N |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Krim |
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Radlje |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | Krim |
P |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 20 | 14 | 0 | 6 | 98 | ||
Krim RollJet | 20 | 6 | 0 | 14 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 11 | 9 | 0 | 2 | 63 | ||
Krim RollJet | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 9 | 5 | 0 | 4 | 35 | ||
Krim RollJet | 9 | 4 | 0 | 5 | 11 |
23/24 | 13.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.03.2024, ob 20.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | Krim RollJet | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 13.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 15.04.2023, ob 11.00 | Krim | - | ŽNK Radomlje | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 23.09.2022, ob 19.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 8:0 | (2:0) |
21/22 | 17.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 04.05.2022, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 14:0 | (8:0) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 06.11.2021, ob 15.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Radomlje | 0:11 | (0:6) |
21/22 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.09.2021, ob 16.30 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 13:0 | (9:0) |
20/21 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 22.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Radomlje | 5:1 | (3:0) |
19/20 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 12.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 0:1 | (0:0) |
19/20 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 21.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 13.03.2019, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 5:0 | (3:0) |
18/19 | 2.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 01.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 2:1 | (0:0) |
17/18 | 14.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 12.05.2018, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 2:1 | (0:1) |
17/18 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 30.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 3:0 | (0:0) |
16/17 | 17.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 27.05.2017, ob 12.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 11:0 | (8:0) |
16/17 | 8.krog | Ljubljana, Krim, 05.11.2016, ob 11.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Radomlje | 1:12 | (0:8) |
15/16 | 19.krog | Ljubljana, NK Krim, 13.05.2016, ob 18.30 | - | ŽNK Radomlje | 0:7 | (0:2) | |
15/16 | 8.krog | Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 02.11.2015, ob 19.00 | - | Krim RollJet | 4:1 | (1:0) | |
13/14 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 12.04.2014, ob 17.00 | - | Krim RollJet | 3:1 | (1:0) | |
13/14 | 2.krog | Ljubljana, NK Krim, 31.08.2013, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 0:1 | (0:1) |
19. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Radomlje Medex | : | Krim |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 7 : 3 | Primorje Gaia Naturelle |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | ŽNK Radlje |
DNK Trbovlje | 0 : 0 | ŽNK Gažon |
ŽNK Aluminij | 2 : 0 | Mons Claudius |
Novogradnje MB Tabor | 5 : 0 | ŽNK Žalec |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 18 | 47 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 18 | 41 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 17 | 41 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 19 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 18 | 31 | |
6 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 23 | |
7 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 31 | |
8 | ŽNK Aluminij | 19 | 29 | |
9 | Krim | 17 | 27 | |
10 | ŽNK Gažon | 18 | 20 | |
11 | DNK Trbovlje | 18 | 17 | |
12 | ŽNK Žalec | 19 | 14 | |
13 | Mons Claudius | 18 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 18 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Angelika Rukav | 34 |
2. | Lana Šernek | 30 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Lana Lesjak | 17 |
Jerca Plevel | 17 | |
6. | Sara Medić | 14 |
Eva Muratović | 14 | |
8. | Ula Osolnik | 13 |
Zoja Potočnik | 13 | |
Naida Hadžić | 13 | |
11. | Zoja Šrot | 12 |
Ela Velišček | 12 | |
Zala Omerza | 12 | |
14. | Anja Lukežič | 11 |
Nella Gjergjek | 11 | |
16. | Hana Serec | 10 |
17. | Ana Makovec | 9 |
Kaja Prelovšek | 9 | |
Maša Šegatin | 9 | |
Barbara Krivec | 9 |