Sodniki: | Keserović Semir (glavni sodnik), Miladinovič Marko (1. pomoč), Fridl Jarc Job (2. pomoč) |
Delegat: | Sedić Suvad |
Št. gledalcev: |
Krim | |||
---|---|---|---|
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Mura Nona |
N |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Krim |
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Radlje |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | Krim |
P |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim |
ŽNK Cerklje Ambrož team | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 7 : 3 | Primorje Gaia Naturelle |
N |
ŽNK Radomlje Medex | 0 : 0 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
Z |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 2 : 1 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 2 : 5 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
P |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 2 : 3 | ŽNK Radlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 14 | 6 | 2 | 6 | 47 | ||
ŽNK Cerklje | 14 | 6 | 2 | 6 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 7 | 3 | 1 | 3 | 28 | ||
ŽNK Cerklje | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | ||
ŽNK Cerklje | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 |
23/24 | 5.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 23.09.2023, ob 11.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Cerklje | 2:3 | (0:2) |
22/23 | 16.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 20.05.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 29.10.2022, ob 11.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Cerklje | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 20.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 21.05.2022, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 4:0 | (3:0) |
21/22 | 10.krog | Velesovo, 09.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 3:0 | |
21/22 | 3.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 21.09.2021, ob 17.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Cerklje | 0:3 | (0:1) |
20/21 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 30.05.2021, ob 16.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Cerklje | 13:1 | (7:0) |
20/21 | 6.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 09.09.2020, ob 16.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 0:5 | (0:2) |
19/20 | 8.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 26.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 0:7 | (0:5) |
19/20 | 1.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 04.09.2019, ob 17.30 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 11:0 | (3:0) |
18/19 | 12.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 16.03.2019, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 08.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 0:5 | (0:1) |
17/18 | 15.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 19.05.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 2:2 | (0:0) |
17/18 | 6.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 07.10.2017, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
20. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Žalec | 0 : 2 | ŽNK Aluminij |
ŽNK Goričko Stanjevci | : | Novogradnje MB Tabor |
Mons Claudius | : | DNK Trbovlje |
ŽNK Radlje | : | ŽNK Radomlje Medex |
Krim | : | ŽNK Cerklje Ambrož team |
ŽNK Olimpija Ljubljana | : | ŽNK Mura Nona |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 18 | 47 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 18 | 41 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 17 | 41 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 19 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 18 | 31 | |
6 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 23 | |
7 | ŽNK Aluminij | 19 | 29 | |
8 | Novogradnje MB Tabor | 18 | 28 | |
9 | Krim | 17 | 27 | |
10 | ŽNK Gažon | 18 | 20 | |
11 | DNK Trbovlje | 18 | 17 | |
12 | ŽNK Žalec | 19 | 14 | |
13 | Mons Claudius | 18 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 17 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lana Šernek | 30 |
2. | Angelika Rukav | 29 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Lana Lesjak | 17 |
Jerca Plevel | 17 | |
6. | Sara Medić | 14 |
Eva Muratović | 14 | |
8. | Ula Osolnik | 13 |
Zoja Potočnik | 13 | |
10. | Zala Omerza | 12 |
Zoja Šrot | 12 | |
Naida Hadžić | 12 | |
Ela Velišček | 12 | |
14. | Nella Gjergjek | 11 |
Anja Lukežič | 11 | |
16. | Hana Serec | 10 |
17. | Ana Makovec | 9 |
Kaja Prelovšek | 9 | |
Maša Šegatin | 9 | |
Barbara Krivec | 9 |