Sodniki: | Janković Vanja (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč) |
Delegat: | Kokolj Andrej |
Št. gledalcev: |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
Aluminij | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
Gorica | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
P |
A2S Celje | 4 : 0 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 2 | Krka |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Krka |
P |
Mura | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
P |
Domžale | 4 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 8 : 2 | Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | ||
Olimpija Ljubljana | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | ||
Olimpija Ljubljana | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | ||
Olimpija Ljubljana | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 |
23/24 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.10.2023, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.03.2023, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 4.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 20.08.2022, ob 19.00 | Brinje Grosuplje | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 06.03.2022, ob 15.00 | Brinje Grosuplje | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (3:1) |
21/22 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.08.2021, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:2 | (1:0) |
20/21 | 11.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1, 01.05.2021, ob 12.00 | Brinje Grosuplje | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
28. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 1 | Koper |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Nafta 1903 | : | Rudar Velenje Korektbau |
Gorica | : | Aluminij |
Krka | : | Maribor |
A2S Celje | : | Kalcer Radomlje |
Bravo Mastercard | : | Tabor Sežana |
Brinje Grosuplje | : | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 27 | 59 | |
2 | Mura | 28 | 57 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 27 | 55 | |
4 | A2S Celje | 27 | 49 | |
5 | Brinje Grosuplje | 27 | 46 | |
6 | Domžale | 28 | 46 | |
7 | Koper | 28 | 39 | |
8 | Bravo Mastercard | 27 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 27 | 35 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 27 | 32 | |
11 | Aluminij | 27 | 31 | |
12 | Krka | 27 | 30 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 28 | 30 | |
14 | Gorica | 27 | 24 | |
15 | Nafta 1903 | 27 | 22 | |
16 | Tabor Sežana | 27 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 19 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
3. | Elmir Avdić | 14 |
4. | Denis Nikić | 13 |
Niko Grlić | 13 | |
Aldin Jakupović | 13 | |
7. | Aljaž Zalaznik | 12 |
Marcos Tavares | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
11. | Mihajlo Pavlović | 11 |
Maj Škoflek | 11 | |
Maj Blažič | 11 | |
Emils Evelons | 11 | |
Dino Kojić | 11 | |
Anej Horvat | 11 | |
17. | Niko Kasalo | 10 |
Tine Čuk | 10 | |
Lucas Mačak | 10 | |
20. | Jure Novak | 9 |