Sodniki: | Trobec Matjaž (glavni sodnik), Vodnjov Jakob (1. pomoč), Zajec Jernej (2. pomoč) |
Delegat: | Pilipović Zdravko |
Št. gledalcev: |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 4 : 1 | Aluminij |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Krka |
Z |
Krka | 6 : 1 | Gorica |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 2 | Krka |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 3 : 0 | Mura |
Z |
Bravo Mastercard | 1 : 2 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 2 | Domžale |
Z |
Nafta 1903 | 0 : 4 | Maribor |
Z |
Maribor | 4 : 1 | Rudar Velenje Korektbau |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krka | 25 | 2 | 6 | 17 | 29 | ||
Maribor | 25 | 17 | 6 | 2 | 71 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 12 | 1 | 3 | 8 | 16 | ||
Maribor | 12 | 8 | 3 | 1 | 36 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 13 | 1 | 3 | 9 | 13 | ||
Maribor | 13 | 9 | 3 | 1 | 35 |
23/24 | 13.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 21.10.2023, ob 13.00 | Maribor | - | Krka | 4:1 | (3:0) |
22/23 | 19.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 31.03.2023, ob 13.30 | Maribor | - | Krka | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 6.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 04.09.2022, ob 17.30 | Krka | - | Maribor | 3:3 | (2:2) |
21/22 | 19.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 02.04.2022, ob 17.00 | Krka | - | Maribor | 1:3 | (1:1) |
21/22 | 6.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 11.09.2021, ob 16.00 | Maribor | - | Krka | 3:1 | (1:0) |
17/18 | 26.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 27.05.2018, ob 13.00 | Krka | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 13.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 04.11.2017, ob 14.00 | Maribor | - | Krka | 2:1 | (1:1) |
16/17 | 17.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 17.03.2017, ob 12.00 | Krka | - | Maribor | 1:4 | (1:2) |
16/17 | 4.krog | Športni park Jarenina, 27.08.2016, ob 17.00 | Maribor | - | Krka | 6:2 | (3:1) |
15/16 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 12.12.2015, ob 13.00 | - | Krka | 3:0 | (1:0) | |
15/16 | 4.krog | Novo mesto, Portoval - naravna trava, 31.08.2015, ob 15.00 | - | Maribor | 2:5 | (1:2) | |
14/15 | 17.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 15.11.2014, ob 14.00 | - | Maribor | 1:1 | (1:0) | |
14/15 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 13.08.2014, ob 19.00 | - | Krka | 1:1 | (0:0) | |
13/14 | 22.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 05.04.2014, ob 16.30 | - | Maribor | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 7.krog | Maribor, Športni park Tabor, 14.09.2013, ob 16.00 | - | Krka | 4:2 | (4:1) | |
12/13 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.03.2013, ob 17.00 | - | Krka | 0:1 | (0:0) | |
12/13 | 3.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 22.08.2012, ob 19.00 | - | Maribor | 1:3 | (0:0) | |
11/12 | 27.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 22.05.2012, ob 18.00 | - | Maribor | 4:1 | (0:0) | |
11/12 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 29.10.2011, ob 16.00 | - | Krka | 2:2 | (1:1) | |
08/09 | 25.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 19.04.2009, ob 13.30 | - | Maribor | 1:4 | (1:3) | |
08/09 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt, 18.10.2008, ob 13.00 | - | Krka | 3:2 | (1:0) | |
06/07 | 20.krog | Novo mesto, Novo mesto, 07.04.2007, ob 16.00 | - | Maribor | 1:5 | (0:1) | |
06/07 | 7.krog | Maribor, Ljudski vrt, 09.09.2006, ob 16.30 | - | Krka | 4:0 | (2:0) | |
00/01 | 19.krog | Novo mesto, 07.04.2001, ob 17.00 | - | Maribor | 1:5 | (1:2) | |
00/01 | 6.krog | Maribor, NK Železničar, 09.09.2000, ob 16.00 | - | Krka | 0:0 | (0:0) |
28. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 1 | Koper |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Nafta 1903 | : | Rudar Velenje Korektbau |
Gorica | : | Aluminij |
Krka | : | Maribor |
A2S Celje | : | Kalcer Radomlje |
Bravo Mastercard | : | Tabor Sežana |
Brinje Grosuplje | : | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 27 | 59 | |
2 | Mura | 28 | 57 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 27 | 55 | |
4 | A2S Celje | 27 | 49 | |
5 | Brinje Grosuplje | 27 | 46 | |
6 | Domžale | 28 | 46 | |
7 | Koper | 28 | 39 | |
8 | Bravo Mastercard | 27 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 27 | 35 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 27 | 32 | |
11 | Aluminij | 27 | 31 | |
12 | Krka | 27 | 30 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 28 | 30 | |
14 | Gorica | 27 | 24 | |
15 | Nafta 1903 | 27 | 22 | |
16 | Tabor Sežana | 27 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 19 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
3. | Elmir Avdić | 14 |
4. | Denis Nikić | 13 |
Niko Grlić | 13 | |
Aldin Jakupović | 13 | |
7. | Aljaž Zalaznik | 12 |
Marcos Tavares | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
11. | Mihajlo Pavlović | 11 |
Maj Škoflek | 11 | |
Maj Blažič | 11 | |
Emils Evelons | 11 | |
Dino Kojić | 11 | |
Anej Horvat | 11 | |
17. | Niko Kasalo | 10 |
Tine Čuk | 10 | |
Lucas Mačak | 10 | |
20. | Jure Novak | 9 |