Sodniki: | Omejc Burger Miha (glavni sodnik), Logar Tadej (1. pomoč), Zupanc Andraž (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Rudar Velenje Korektbau | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje Korektbau | 0 : 1 | A2S Celje |
P |
Rudar Velenje Korektbau | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Tabor Sežana | 1 : 3 | Rudar Velenje Korektbau |
Z |
Rudar Velenje Korektbau | 2 : 1 | Koper |
P |
Maribor | 4 : 1 | Rudar Velenje Korektbau |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Tabor Sežana | 0 : 8 | Domžale |
P |
Domžale | 2 : 6 | Koper |
P |
Maribor | 3 : 2 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 28 | 5 | 9 | 14 | 31 | ||
Domžale | 28 | 14 | 9 | 5 | 60 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 13 | 5 | 5 | 3 | 20 | ||
Domžale | 13 | 3 | 5 | 5 | 19 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 15 | 0 | 4 | 11 | 11 | ||
Domžale | 15 | 11 | 4 | 0 | 41 |
23/24 | 14.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 28.10.2023, ob 15.00 | Domžale | - | Rudar Velenje | 6:4 | (4:1) |
19/20 | 12.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 31.10.2019, ob 15.30 | Domžale | - | Rudar Velenje | 2:1 | (1:0) |
16/17 | 21.krog | Kamnik, Športni park-Mekinje, 10.05.2017, ob 13.30 | Domžale | - | Rudar Velenje | 3:0 | (3:0) |
16/17 | 8.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 01.10.2016, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | Domžale | 1:1 | (0:1) |
15/16 | 24.krog | Velenje, Umetna trava, 16.04.2016, ob 16.30 | - | Domžale | 1:1 | (0:1) | |
15/16 | 9.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 04.10.2015, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 2:1 | (1:0) | |
14/15 | 29.krog | Velenje, Umetna trava, 23.05.2015, ob 17.30 | - | Domžale | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 14.krog | Domžale, Umetna trava, 29.10.2014, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 6:0 | (2:0) | |
13/14 | 25.krog | Velenje, Umetna trava, 21.05.2014, ob 12.00 | - | Domžale | 1:2 | (1:0) | |
13/14 | 10.krog | Domžale, ŠP Domžale-pomožno igrišče, 06.10.2013, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
12/13 | 27.krog | Velenje, Umetna trava, 25.05.2013, ob 15.00 | - | Domžale | 2:1 | (0:1) | |
12/13 | 12.krog | Domžale, Umetna tava, 04.11.2012, ob 13.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (0:0) | |
11/12 | 29.krog | Domžale, ŠP Domžale-umetna trava, 13.06.2012, ob 18.00 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (0:0) | |
11/12 | 14.krog | Velenje, Umetna trava, 13.11.2011, ob 14.00 | - | Domžale | 3:2 | (1:0) | |
10/11 | 16.krog | Domžale, ŠP Domžale-umetna trava, 27.02.2011, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 8:2 | (2:1) | |
10/11 | 1.krog | Velenje, Umetna trava, 14.08.2010, ob 18.00 | - | Domžale | 0:3 | (0:0) | |
09/10 | 18.krog | Velenje, Umetna trava, 07.03.2010, ob 14.00 | - | Domžale | 2:0 | (1:0) | |
09/10 | 3.krog | Ihan, Igrišce v Ihanu, 19.08.2009, ob 18.00 | - | Rudar Velenje | 2:1 | (0:1) | |
08/09 | 21.krog | Ihan, Ihan, 21.03.2009, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:1) | |
08/09 | 6.krog | Velenje, umetna trava, 06.09.2008, ob 17.00 | - | Domžale | 0:4 | (0:2) | |
07/08 | 16.krog | Ljubljana, Centr.st. umetna trava, 25.11.2007, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
07/08 | 3.krog | Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 18.08.2007, ob 18.00 | - | Domžale | 1:1 | (0:0) | |
06/07 | 20.krog | Domžale, Na igrišču v Ihanu, 07.04.2007, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
06/07 | 7.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 09.09.2006, ob 16.30 | - | Domžale | 1:1 | (0:0) | |
05/06 | 14.krog | Vir pri Domžalah, Športni park Vir, 13.11.2005, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 1:1 | (0:1) | |
05/06 | 1.krog | Velenje - glavno igrišče, 07.08.2005, ob 18.00 | - | Domžale | 5:2 | (1:0) | |
04/05 | 18.krog | Domžale, 11.06.2005, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
04/05 | 5.krog | Velenje, 29.08.2004, ob 17.00 | - | Domžale | 1:1 | (0:1) |
29. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Kalcer Radomlje |
Olimpija Ljubljana | : | Gorica |
Rudar Velenje Korektbau | : | Domžale |
Nafta 1903 | : | A2S Celje |
Maribor | : | Brinje Grosuplje |
Ilirija Extra-Lux | : | Bravo Mastercard |
Tabor Sežana | : | Mura |
Koper | : | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 27 | 59 | |
2 | Mura | 28 | 57 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 27 | 55 | |
4 | A2S Celje | 27 | 49 | |
5 | Brinje Grosuplje | 27 | 46 | |
6 | Domžale | 28 | 46 | |
7 | Koper | 28 | 39 | |
8 | Bravo Mastercard | 27 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 27 | 35 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 27 | 32 | |
11 | Aluminij | 27 | 31 | |
12 | Krka | 27 | 30 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 28 | 30 | |
14 | Gorica | 27 | 24 | |
15 | Nafta 1903 | 27 | 22 | |
16 | Tabor Sežana | 27 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 19 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
3. | Elmir Avdić | 14 |
4. | Denis Nikić | 13 |
Niko Grlić | 13 | |
Aldin Jakupović | 13 | |
7. | Aljaž Zalaznik | 12 |
Marcos Tavares | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
11. | Mihajlo Pavlović | 11 |
Maj Škoflek | 11 | |
Maj Blažič | 11 | |
Emils Evelons | 11 | |
Dino Kojić | 11 | |
Anej Horvat | 11 | |
17. | Niko Kasalo | 10 |
Tine Čuk | 10 | |
Lucas Mačak | 10 | |
20. | Jure Novak | 9 |