Sodniki: | Mušić Haris (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Jovičić Slađana (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Tabor Sežana | |||
---|---|---|---|
P |
Tabor Sežana | 0 : 8 | Domžale |
N |
Nafta 1903 | 1 : 1 | Tabor Sežana |
P |
Tabor Sežana | 1 : 3 | Rudar Velenje Korektbau |
P |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 1 | Tabor Sežana |
P |
Tabor Sežana | 1 : 4 | A2S Celje |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 2 : 1 | Koper |
P |
Maribor | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Aluminij | 2 : 4 | Mura |
Z |
Mura | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CB24 Tabor Sežana | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
Mura | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||
Stadion Rajko Štolfa Sežana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
CB24 Tabor Sežana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Mura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
CB24 Tabor Sežana | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
Mura | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
23/24 | 14.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 27.10.2023, ob 15.00 | Mura | - | CB24 Tabor Sežana | 3:0 | (2:0) |
29. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Kalcer Radomlje |
Olimpija Ljubljana | : | Gorica |
Rudar Velenje Korektbau | : | Domžale |
Nafta 1903 | : | A2S Celje |
Maribor | : | Brinje Grosuplje |
Ilirija Extra-Lux | : | Bravo Mastercard |
Tabor Sežana | : | Mura |
Koper | : | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 27 | 59 | |
2 | Mura | 28 | 57 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 27 | 55 | |
4 | A2S Celje | 27 | 49 | |
5 | Brinje Grosuplje | 27 | 46 | |
6 | Domžale | 28 | 46 | |
7 | Koper | 28 | 39 | |
8 | Bravo Mastercard | 27 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 27 | 35 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 27 | 32 | |
11 | Aluminij | 27 | 31 | |
12 | Krka | 27 | 30 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 28 | 30 | |
14 | Gorica | 27 | 24 | |
15 | Nafta 1903 | 27 | 22 | |
16 | Tabor Sežana | 27 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 19 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
3. | Elmir Avdić | 14 |
4. | Niko Grlić | 13 |
Denis Nikić | 13 | |
Aldin Jakupović | 13 | |
7. | Matej Malenšek | 12 |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Marcos Tavares | 12 | |
11. | Maj Škoflek | 11 |
Anej Horvat | 11 | |
Mihajlo Pavlović | 11 | |
Maj Blažič | 11 | |
Emils Evelons | 11 | |
Dino Kojić | 11 | |
17. | Lucas Mačak | 10 |
Tine Čuk | 10 | |
Niko Kasalo | 10 | |
20. | Luka Turudija | 9 |