Sodniki: | Glažar Teo (glavni sodnik), Kamenšek Zdenko (1. pomoč), Verko Lan (2. pomoč) |
Delegat: | Mijatovič Goran |
Št. gledalcev: | 39 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Bravo Mastercard |
P |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 1 | Nafta 1903 |
Z |
Rudar Velenje Korektbau | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Koper |
N |
Koper | 3 : 3 | Krka |
P |
Mura | 2 : 1 | Koper |
P |
Koper | 1 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Domžale | 2 : 6 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 12 | 2 | 3 | 7 | 17 | ||
Koper | 12 | 7 | 3 | 2 | 28 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | ||
Koper | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | ||
Koper | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 |
23/24 | 23.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 09.04.2024, ob 19.00 | Koper | - | Ilirija Extra-Lux | 2:1 | (0:1) |
23/24 | 8.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.09.2023, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 2:2 | (0:2) |
22/23 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 10.04.2023, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 11.09.2022, ob 18.30 | Koper | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.11.2021, ob 16.00 | Koper | - | ND Ilirija | 3:2 | (1:2) |
21/22 | 2.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 14.08.2021, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 4:2 | (2:0) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.09.2020, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.10.2019, ob 16.00 | Koper | - | ND Ilirija | 2:0 | (0:0) |
14/15 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 21.03.2015, ob 16.00 | - | ND Ilirija | 3:1 | (2:0) | |
14/15 | 5.krog | Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.08.2014, ob 17.30 | - | Koper | 0:4 | (0:3) | |
13/14 | 30.krog | Ljubljana, Športni park Ilirija, 01.06.2014, ob 13.00 | - | Koper | 2:1 | (2:1) | |
13/14 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 10.11.2013, ob 14.00 | - | ND Ilirija | 5:3 | (2:0) |
8. krog | ||
---|---|---|
Bravo Mastercard | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
Krka | 3 : 0 | Brinje Grosuplje |
A2S Celje | 1 : 1 | Tabor Sežana |
Nafta 1903 | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Domžale | 0 : 1 | Aluminij |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 2 | Koper |
Mura | 6 : 0 | Gorica |
Rudar Velenje Korektbau | 3 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 30 | 68 | |
2 | Mura | 30 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 30 | 58 | |
4 | A2S Celje | 30 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Domžale | 30 | 47 | |
7 | Bravo Mastercard | 30 | 42 | |
8 | Koper | 30 | 40 | |
9 | Kalcer Radomlje | 30 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 30 | 35 | |
11 | Aluminij | 30 | 35 | |
12 | Krka | 30 | 34 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 33 | |
14 | Gorica | 30 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 30 | 26 | |
16 | Tabor Sežana | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 21 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
Gregor Medle | 15 | |
Elmir Avdić | 15 | |
Denis Nikić | 15 | |
6. | Dino Kojić | 14 |
7. | Aldin Jakupović | 13 |
Niko Grlić | 13 | |
Anej Horvat | 13 | |
10. | Marcos Tavares | 12 |
Mihajlo Pavlović | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Emils Evelons | 12 | |
16. | Maj Blažič | 11 |
Tine Čuk | 11 | |
Maj Škoflek | 11 | |
19. | Niko Kasalo | 10 |
Lucas Mačak | 10 |