Sodniki: | Andrejka Jure (glavni sodnik), Kurež Anej (1. pomoč), Zidar Blaž (2. pomoč) |
Delegat: | Skok Aleš |
Št. gledalcev: | 120 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 5 | Olimpija Ljubljana |
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Gorica |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Krka |
P |
Mura | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 1 : 5 | Olimpija Ljubljana |
N |
Aluminij | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
A2S Celje | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Gorica |
P |
Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 13 | 8 | 3 | 2 | 31 | ||
Kalcer Radomlje | 13 | 2 | 3 | 8 | 12 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 7 | 4 | 3 | 0 | 18 | ||
Kalcer Radomlje | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 |
23/24 | 30.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 20.05.2024, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 1:5 | (0:3) |
23/24 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.11.2023, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.08.2022, ob 18.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.04.2022, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 9.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 16.10.2021, ob 15.00 | Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (1:1) |
20/21 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.08.2020, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.11.2019, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 28.08.2019, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (1:0) |
18/19 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.05.2019, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.11.2018, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 5:0 | (1:0) |
17/18 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 18.11.2017, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 7:1 | (2:1) |
17/18 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 12.08.2017, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:2) |
15. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 4 : 0 | Gorica |
Koper | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Tabor Sežana | 2 : 0 | Krka |
Nafta 1903 | 1 : 3 | Domžale |
Aluminij | 2 : 0 | A2S Celje |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
Rudar Velenje Korektbau | 4 : 0 | Bravo Mastercard |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 7 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 30 | 68 | |
2 | Mura | 30 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 30 | 58 | |
4 | A2S Celje | 30 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Domžale | 30 | 47 | |
7 | Bravo Mastercard | 30 | 42 | |
8 | Koper | 30 | 40 | |
9 | Kalcer Radomlje | 30 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 30 | 35 | |
11 | Aluminij | 30 | 35 | |
12 | Krka | 30 | 34 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 33 | |
14 | Gorica | 30 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 30 | 26 | |
16 | Tabor Sežana | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 21 |
2. | Gregor Medle | 15 |
Elmir Avdić | 15 | |
Vid Štefanec | 15 | |
Denis Nikić | 15 | |
6. | Dino Kojić | 14 |
7. | Aldin Jakupović | 13 |
Anej Horvat | 13 | |
Niko Grlić | 13 | |
10. | Marcos Tavares | 12 |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Emils Evelons | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
Mihajlo Pavlović | 12 | |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
16. | Maj Škoflek | 11 |
Tine Čuk | 11 | |
Maj Blažič | 11 | |
19. | Lucas Mačak | 10 |
Jure Novak | 10 |