Sodniki: | Kapun Matej (glavni sodnik), Filipič Rene (1. pomoč), Dovnik Iztok (2. pomoč) |
Delegat: | Skok Aleš |
Št. gledalcev: | 100 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
N |
Domžale | 3 : 3 | Nafta 1903 |
P |
Rudar Velenje Korektbau | 3 : 2 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Tabor Sežana | 0 : 8 | Domžale |
P |
Domžale | 2 : 6 | Koper |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Bravo Mastercard |
P |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 1 | Nafta 1903 |
Z |
Rudar Velenje Korektbau | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 14 | 9 | 1 | 4 | 33 | ||
ND Ilirija | 14 | 4 | 1 | 9 | 17 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 7 | 5 | 0 | 2 | 22 | ||
ND Ilirija | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Domžale | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | ||
ND Ilirija | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 |
23/24 | 28.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.05.2024, ob 17.30 | Domžale | - | Ilirija Extra-Lux | 4:0 | (2:0) |
23/24 | 13.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.10.2023, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 1:4 | (1:1) |
22/23 | 14.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 06.11.2022, ob 14.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 0:3 | (0:1) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 06.08.2022, ob 18.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.05.2022, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 4:0 | (1:0) |
21/22 | 12.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 07.11.2021, ob 13.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 1:6 | (1:5) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.09.2020, ob 16.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 0:3 | (0:1) |
19/20 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 08.12.2019, ob 14.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 4:0 | (3:0) |
18/19 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 02.03.2019, ob 13.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 4:0 | (2:0) |
18/19 | 3.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 26.08.2018, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 0:1 | (0:0) |
14/15 | 28.krog | Domžale, ŠP Domžale-umetna trava, 16.05.2015, ob 17.30 | - | ND Ilirija | 3:1 | (0:1) | |
14/15 | 13.krog | Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 25.10.2014, ob 14.00 | - | Domžale | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 18.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 01.12.2013, ob 13.30 | - | ND Ilirija | 6:0 | (3:0) | |
13/14 | 3.krog | Ljubljana Šiška, športni park Ilirija, 17.08.2013, ob 17.30 | - | Domžale | 2:1 | (1:1) |
28. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 1 | Koper |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Nafta 1903 | 3 : 0 | Rudar Velenje Korektbau |
Gorica | 1 : 0 | Aluminij |
Krka | 0 : 1 | Maribor |
A2S Celje | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Bravo Mastercard | 2 : 0 | Tabor Sežana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 30 | 68 | |
2 | Mura | 30 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 30 | 58 | |
4 | A2S Celje | 30 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Domžale | 30 | 47 | |
7 | Bravo Mastercard | 30 | 42 | |
8 | Koper | 30 | 40 | |
9 | Kalcer Radomlje | 30 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 30 | 35 | |
11 | Aluminij | 30 | 35 | |
12 | Krka | 30 | 34 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 33 | |
14 | Gorica | 30 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 30 | 26 | |
16 | Tabor Sežana | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 21 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
Gregor Medle | 15 | |
Elmir Avdić | 15 | |
Denis Nikić | 15 | |
6. | Dino Kojić | 14 |
7. | Aldin Jakupović | 13 |
Niko Grlić | 13 | |
Anej Horvat | 13 | |
10. | Marcos Tavares | 12 |
Mihajlo Pavlović | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Emils Evelons | 12 | |
16. | Maj Blažič | 11 |
Tine Čuk | 11 | |
Maj Škoflek | 11 | |
19. | Niko Kasalo | 10 |
Lucas Mačak | 10 |